Ragnar Lothbrok (تراویس Fimmel) ممکن است ستاره فصول اولیه وایکینگ ها بوده است ، اما برادر غیرقابل پیش بینی او Rollo (Clive Standen) هرگز به او اجازه نمی دهد که تمام شکوه و عظمت داشته باشد.

یک مبارز ماهر که همچنین می توانست هداونیستی ، بی رحمانه و بی انگیزگی باشد ، رولو قادر بود تا در اندازه ای برابر وفاداری عمیق و خیانت بزرگ داشته باشد. عتیقه های او دردسر بزرگی را برای برادرش ایجاد کرد - و بینندگان درام نتوانستند مقاومت کنند. رولو در چهار فصل اول وایکینگ ها بازیکن اصلی بود ، وقتی این توطئه به شدت روی افزایش قدرت راگنار متمرکز شد ، که رولو هم به آن کمک کرد و هم مانع آن شد. اما وقتی نمایش History History به نسل بعدی وایکینگ ها منتقل شد ، این دو برادر از مرحله خارج شدند. در حالی که راگنار در فصل 4 به لطف کینگ آل (ایوان کای) و گود مار او با یک مرگ ناشی از لرزان روبرو شد ، رولو زندگی کرد تا در فصل 5 ، در یک اپیزود احساسی که با افشاگری شگفت آور خود همراه بود ، بازگشتی چشمگیر داشته باشد.

در اینجا دلیل واقعی Clive Standen بعد از فصل 5 وایکینگ ها را ترک کرده است.

کلیو استندن وایکینگ ها را احساس کرد که او به این داستان خدمت کرده است
Clive Standen به عنوان نسخه قدیمی Rollo در فصل پنجم از کانال تاریخ وایکینگ ها

رولو به خاطر شهرت گرسنه بود ، اما بازیگری که وی را بازی می کند می گوید که او بیشتر از این که به زمان نمایش فیلم بپردازد ، بیشتر به ارائه داستان علاقه داشت. استندن در ادامه بازی برگشت ویکینگز فصل 5 ، به سرگرمی امشب گفت که او و سریال سازنده اسلش ، مایکل هیرست فهمیدند که پایان راگنار به معنای پایان درگیری رولو در طرح اصلی است.

"وقتی من هنوز هم به طور برجسته در این نمایش حضور داشتم ، وقتی شخصیت Travis Fimmel ، Ragar Lothbrok ، درگذشت ، من با مایکل [هیرست" و مایکل و من و مایکل نشستیم ، هر دو به گفت ما گفت: "خط نقشه Rollo بسیار باهم در هم تنیده است. این بازیگر توضیح داد: "این بازیگر توضیح داد که او عاشق کار کردن روی وایکینگ ها است ، اما افزود:" من نمی خواهم در یک نمایش بمانم مگر اینکه بتوانم شخصیت را خدمت کنم و نمایش را ارائه دهم. یک داستان خوب. "

با این حال استندن همچنین معتقد بود که رولو از همان فصل اول که به بسته بندی نیاز داشت ناتمام است. وی گفت که یوهان رنک ، که سه قسمت اول وایکینگ ها را کارگردانی کرده بود ، با اطمینان به او گفته بود که یکی از بچه های راگنار در واقع رولو است - حداقل ، این همان چیزی است که رولو گمان می کند. استن فهمید که رنک به معنای بجورن است ، شخصیتی که الکساندر لودویگ در فصل جاری وایکینگ ها بازی کرد. بنابراین هنگامی که هیرست با اخباری مبنی بر یافتن راهی برای جابجایی رولو در نقشه فصل 5 ، او را صدا کرد ، استندن هیجان زده شد. این به ما نشان داد که بین Rollo ، Bjorn و Lagertha (کاترین وینیک) روبرو هستیم و در آن رولو تلاش می کند تا برادران بجورن ادعا کند و فقط به نفع برادرش دوباره طرد شود.

استن با داشتن شخصیتی با این لحظه در ذهن خود ، از اینکه چگونه نتیجه گرفت خوشحال شد. وی به ET گفت: "بازگشت پاداش احساس کردم و در واقع همه چیزهایی را که در فصول قبلی داشتم ، تمیز کردم."

آیا Clive Standen به عنوان Rollo on Vikings: Valhalla باز خواهد گشت؟
Clive Standen as Rollo در کانال تاریخ وایکینگ ها با تراویس فیمل به عنوان راگنار مبارزه می کند

درست همانطور که وایکینگ ها به زندگی پس از مرگ برای قهرمانان خود اعتقاد داشتند ، بسیاری از برنامه های تلویزیونی هرگز محبوب ترین شخصیت های خود را به خوبی اعزام نمی کنند. حتی Ragnar دوباره در وایکینگ ها ظاهر شده است - البته در شکل بینایی.

هواداران نگهبان قدیمی این نمایش امیدوارند که رولو بتواند در فصل آخر وایکینگ ها بازگشت دیگری داشته باشد - و هیرست یک اشاره گیج کننده را کاهش داده است که به آنها امید می دهد. او به CinemaBlend گفت که رولو دوباره نشان می دهد "شگفت آور بزرگی خواهد بود ، زیرا واقعاً برای من غافلگیر کننده بود". او ممکن است با اشاره به تاریخی که نمایش در آن استوار استوار باشد - بخشی جذاب از حقیقت ناگفته وایکینگ ها. اگر نمایشگر از طرح خودش غافلگیر شود ، طرفداران هیچ فرصتی برای پیش بینی این مورد ندارند. هیرست همچنین با بیان کریپتیک افزود: "جواب در طولانی مدت هم" بله "و" نه "است." مشاهده کننده وقتی به او احتیاج دارید کجاست؟

حتی اگر رولو آن را برای فصل آخر به وایکینگ ها برگرداند ، شاید آخرین شخصیت را ندیده باشیم. قبلاً می دانیم که یک سریال اسپین آف در حال کار با نتفلیکس است. تاریخ انتشار ، بازیگران و نقشه های Vikings: Valhalla هنوز مشخص نشده است ، اما می دانیم که یک قرن پس از وایکینگ ها تنظیم می شود و در مرکز ویلیام فاتح قرار خواهد گرفت. در زندگی واقعی ، ویلیام اولین پادشاه نورمن انگلیس بود - دقیقاً همانطور که رولو اولین پادشاه وایکینگ نرماندی بود. این تنها ارتباط بین این دو سری نیست - اگرچه او غیرقانونی قلمداد می شد ، ویلیام از رولو به دنیا آمد. حتی اگر رولو - تا آن زمان مرده - بازنگردد ، سرانجام رویاهای او در مورد قدرت نهایی تحقق می یابد و از طریق خانواده او تحقق می یابد.

توصیه شده
بعدی
دلیل اینکه آلیسا ساترلند پس از فصل 4 وایکینگ ها را ترک کرد
آلیسا ساترلند به عنوان Aslaug در کانال تاریخ وایکینگ ها
توسط ناتاشا لاوندر / فوریه. 13، 2020 1:15 EST

تاریخچه بخش ، عمدتاً افسانه ای ، درام صددرصدی ، وایکینگ ها شش فصل دعوا ، دلخواه و لباس خز چشمگیر به ما داده اند. اما این سریال یکی از جالب ترین حیله گری هایش را از دست داد

بازگشت به فصل 4.

Aslaug آلیسا ساترلند در اواخر فصل 1 و شروع فصل 2. یک شاهزاده خانم از گوتالند (امروزه با نام سوئد شناخته می شود) ورودی به یادماندنی را برای وایکینگ ها ایجاد کرد ، Aslaug دختر یتیم یک پدر اژدها کشته و یک مادر جنگجو بود. او همچنین ادعا کرد که ویولوا است - زنی که چشم انداز آینده داشته است - اما میدان نبرد ترجیحی او اتاق خواب بود. Aslaug با اغوای جنگجو تبدیل به کشاورز و پادشاه آینده Ragnar (تراویس Fimmel) با شوخ طبع خود ، لباس ساخته شده از توری ، و پتانسیل او را برای کردن فرزندان پیشگویی خود آغاز کرد. همسر راگنار ، لاژرتا (کاترین وینیک) کمتر تحت تأثیر Aslaug قرار گرفت و روابط سنگین این دو زن در طی چند فصل بعدی ویکینز سرانجام با لاژرتا به اوج رسید و تیراندازی رقیب خود را در پشت کرد.

بدون شک این یک مرگ دراماتیک بود - به ویژه که به نظر می رسید Aslaug در واقع با زندگی خود فرار کند. اما چرا آن لحظه زمان مناسبی برای خداحافظی از چنین شخصیتی منحصر به فرد سرگرم کننده بود؟ این دلیل واقعی است که آلیسا ساترلند پس از فصل 4 وایکینگ ها را ترک کرد.

آلیسا ساترلند همیشه می دانست Aslaug در وایکینگ ها خواهد مرد
آلیسا ساترلند به عنوان اسلاوگ در مقابل کاترین وینیک به عنوان لاگرتا در کانال تاریخ وایکینگ ها در مقابل کاترین وینیک قرار گرفت

قرض گرفتن هدیه شخصیت او برای دوراندیشی ، Sutherland دید که خروج وایکینگ ها در حال آمدن است. در سال 2016 ، درست پس از پخش قسمت اعدام Aslaug ، او به Entertainment Weekly گفت که منتظر است که Aslaug کشته شود از زمان پیوستن به این برنامه. ساترلند افزود که او واقعاً فکر کرده بود که این اتفاق زودتر رخ خواهد داد.

وی در ادامه توضیح داد که با اطمینان می فهمید که اسلاوگ در فصل 4 می میرد در حالی که مشغول فیلمبرداری قسمتهای نه و 10 بودند. یکی از تهیه‌کنندگان در حالی که منتظر فیلمبرداری از صحنه بود به او نزدیک شد و او شوخی کرد که با نزدیک شدن به آن شیوه باید به این معنی باشد که شخصیت او درگذشت. دقیقاً همان اتفاقی است که رخ می داد ، همانطور که معلوم است ، اما ساترلند گفت که او سرنوشت اسلاگ را پذیرفته است زیرا شیوه مرگ این شخصیت متناسب با شخصیت وی است.

شما می توانید استدلال کنید که لاجرتا حرف آخر را در مورد ادامه جنگ می زند ، اما سوترلند معتقد است که اسلاوگ رقیب خود را جبران کرده و به ویکینگ شرایطی مناسب برای ارسال ارسال می دهد. ساترلند به سرگرمی هفتگی گفت: "من فکر می کنم که این روش وایکینگ او کشته شد . وایکینگ ها اعتقاد داشتند که در نبرد و معروف شدن هستند." لبخند برجسته روی صورت Aslaug وقتی که او به زمین می رود مطمئناً با این تعبیر صحبت می کند.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها