در مه 2016 ، Deadline تأیید کرد که بازیگر آلدن Ehrenreich بازیگر نقش جوان هان سولو در فیلم Spinoff جنگ ستارگان آینده است ، و این نقش را به عهده گرفت که 40 سال پیش هریسون فورد را به نمادی تبدیل کرد. براساس گزارش ها ، این فیلم قبل از وقایع در فیلم های اصلی جنگ ستارگان ، زندگی سولو را شرح می دهد. اما فقط این شخص کیست؟ و چه چیزی او را به اندازه کافی ویژه کرد تا بالقوه هریسون فورد بعدی شود؟ این چیزی است که ما می دانیم.

کشف شده توسط اسپیلبرگ
گتی ایماژ

طبق گفته رولینگ استون ، Ehrenreich برای اولین بار در سن 14 سالگی چشم استیون اسپیلبرگ را به خود جلب کرد ، همه به لطف ویدئویی که وی در آن بازی کرد در بازی بات میتزاوا یکی از دوستانش. بنابراین داستان ادامه می یابد ، اسپیلبرگ در تماشاگران حضور داشت و اتفاق افتاد که آنچه را که می دید دوست دارد. در عین حال Ehrenreich به این ویدئو علاقه چندانی ندارد:

"این یک قطعه از *** است. این ویدئویی است که این دختر از ما خواسته است که انجام دهیم. منظورم این است که فیلمنامه ای نبود: ما می رفتیم و هرچه که ما را بخنداند ، فیلم می زدیم. من این 14 سال هستم بچه کوچک پیر و لاغر با موهای بلند. من به خانه او می شوم ، لباس های او را امتحان می کنم و آهنگی را می سازم. همه اینها فقط ما به معنای واقعی کلمه یک دوربین می گیریم و می خواهیم مانند "باشه ، هکتار ، این کار را بکن." ما این را به والدینمان نشان دادیم. "ما این را در میتسوا می خواهیم بازی کنیم!" - و آنها مانند این بودند ، "شما در اینجا مثل یک احمق به نظر می آیید. فکر نمی کنم واقعاً باید این کار را انجام دهید." ما اهمیتی نمی دادیم. "

به گزارش نیویورک تایمز ، اسپیلبرگ بعداً به هماهنگی ملاقات بین Ehrenreich و مدیر بازیگران DreamWorks کمک کرد. یادداشت برای همه بازیگران مشتاق در خارج: هرگز به والدین خود گوش نکنید.

قطره NYU
گتی ایماژ

نیویورک تایمز در پروفایل 2016 ، گزارش داد که Ehrenreich "چند سال" را صرف تحصیل در دانشگاه نیویورک قبل از ترک سال 2011 کرد. تا آن زمان ، وی گفت که می داند که او آماده بازیگری است. وی به تایمز گفت: "من فقط احساس" احساس من را می دانم که می خواهم انجام دهم و می خواهم دوباره این کار را انجام دهم. "

رزومه چشمگیر
گتی ایماژ

Ehrenreich اولین فیلم بلند سینمایی خود را در فیلم کوچک تترو در سال 2009 مشاهده کرد. کارگردان آن: هیچ کس غیر از نماد پدرخوانده Francis Ford Coppola. وی به رولینگ استون گفت: "اگر من سعی کردم به نوعی سرم را به این واقعیت ببندم که فرانسیس فورد کاپولا فیلم اول من را کارگردانی کرده است ، هیچ وقت شکافی وجود ندارد که همیشه در ذهن شما جا بیفتد."

از آنجا ، او نقش هایی را در درام برنده جایزه اسکار وودی آلن به دست آورد که درخشش Blue Jasmine و بی نظیر هاوارد هیوز بی نظیر وارن بییتی در مورد وارن بیتی بود. چندی نگذشت ، Ehrenreich برای عملکرد سرقت صحنه خود در تگرگ برادران کوئن ، سزار ، عناوینی را تهیه کرد! عملکرد Ehrenreich بسیار ارزشمند بود ، این استودیو یک تریلر کامل را به نمایش نهایی مشهور شخصیت او با رالف فاینز اختصاص داد.

هالیوود او را دوست دارد
گتی ایماژ

بخش اعظم پروفایل Times of Ehrenreich ستایش بالایی را برای این بازیگر ارائه داد ، از جمله برخی از سلام او ، سزار! جورج کلونی ، ستاره ستاره کلونی گفت: "آلدن نوع بازیگری است که هر صحنه ای را که در آن حضور دارد ی می کند." "تماشای چقدر سخت و بی دردسر به نظر می رسد بسیار جالب است." وارن بیتی نیز با ستایش به ویژه گرایش "ترکیبی غیرمعمول از حساسیت و هوش و طنز" را به دوش گرفت.

و سپس فرد روئوس وجود داشت ، که تایمز می گوید از زمان روز پدرخوانده با فرانسیس فورد کاپولا کار کرده است. وی گفت: "فکر می کنم او می تواند یک ستاره واقعی باشد." وی گفت: "شما فیلم های اطراف خود را خواهید ساخت. من فکر می کنم او به اندازه کافی با استعداد است تا هر چیزی را از بین ببرد. یکی از قدیمی ترین دوستان من در تجارت ، که یک فیلم سینمایی است که هرگز به هیچ قالب نمی خورد ، جک نیکلسون است. آلدن شخصیت جک را از این شخصیت دارد سرآغاز." در مورد بالا بردن نوار صحبت کنید.

او مجبور شد برای "سلام ، سزار" بجنگد.
گتی ایماژ

با وجود همه تأییدها ، Ehrenreich به رولینگ استون برخی از چالش های بسیاری را که هنگام شنیدن دادخواست برای سلام ، سزار ، با وی روبرو شد ، به یاد آورد! او گفت:

"من فکر نمی کنم که برادران کوئن هیچ تصوری از من داشته باشند. نماینده من فیلم نامه را برای من ارسال کرد ، من آن را خواندم و فقط آن را دوست داشتم. از من پرسید که آیا می توانم استماع کنم ، و به ما گفتند که من واقعاً اینگونه نیستم. درست ، برای بخش. بنابراین ، ما فقط دوباره پرسیدیم ، و [مردم کوین] گفتند ، "شما می توانید نوار بسازید." و بعد دوباره سوال کردم که آیا می توانم وارد شوم ، و آنها گفتند اشکال ندارد. من رفتم و برای مدیر بازیگری خواندم ، و سپس او مرا مجبور کرد که دو بار برای کوینز بخوانم. "

او برای بازی در هان سولو 2500 بازیگر را ضرب و شتم کرد
گتی ایماژ

با توجه به موفقیت رکورددار فیلم Force Awakens ، جای تعجب ندارد که لوکاسفیلم ماه ها در تلاش برای یافتن بازیگر مناسب برای بازی در نقش جوان هان سولو در بخش حق رای دادن خود بود. طبق گزارش سال 2015 از هالیوود ریپورتر ، طبق گزارش ها ، دیزنی از 2500 بازیگر نقش اول را به خود دید که شامل دیو فرانکو ، مای تلر و رامی مالک ، ستاره آقای ربات هستند. واریته بعداً گزارش داد که این لیست در حدود دوجین بازیگر کاهش یافته است. در آن زمان نامهایی مانند آنسل الگورت ، اسکات ایستوود و لوگان لرمان به لیست اضافه شدند. در ماه مارس ، هالیوود ریپورتر گفت که این لیست به حدود سه بازیگر کاهش یافته است که در واقع تست های صفحه نمایش را برای دیزنی انجام داده اند. در لیست: جک رینور؛ تارون اورتون؛ و البته

، Ehrenreich.

هنوز هم برای شهرت تنظیم می شود
گتی ایماژ

براساس گزارش نیویورک تایمز ، Ehrenreich بیشتر روزهای خود را در خواندن و اسکریپت ها در یک دفتر یک اتاق می گذراند ، که به عنوان " اما برای یک میز ارزان و دو صندلی اداری ، یک رادیو AM / FM و یک یخچال کوچک خوابگاه کالج" توصیف شده است. به یک دیوار او همچنین ادعا می کند که هنوز به کار خود ادامه می دهد و Paparazzi هنوز به این نتیجه نرسیده است. "همه چیز کمی تغییر کرده است ، شاید ، از نظر حرفه ای ، اما من می آموزم که چقدر همیشه از آنچه زندگی خارج از آن است نادان هستی. هر زمان از صفر شروع می شود. هر وقت به پایان رسید ، بیکار هستی. "

Ehrenreich همچنین با شهرت خود به Rolling Stone روی قلم موهای خود افزود و اعتراف کرد: "من در فیلم هایی بوده ام که ​​بخش زیادی از گفتگوها در آن بود." خوب ، پس از این فیلم ، شما بزرگترین ستاره فیلم خواهید بود. آموخته اند که شما هرگز نمی توانید هیچ یک از آن را پیش بینی کنید. "

وی ادامه داد: "مردم می دانند که من امشب و پیش از من در مهمانی هستم ." وی ادامه داد: او با اشاره به سلام ، سزار !. "اما من می توانم همین حالا به سمت ساختمان بعدی سوار شوم و هیچ کس نمی داند من کی هستم. این خیلی خوب است." البته ، وقتی او به عنوان سولو بازی می کند ، همه چیز خوب است که تغییر کند.

توصیه شده
بعدی
چیزهایی که می خواهیم در فیلم prequel هان سولو ببینیم
توسط Looper Staff / Dec. 28، 2015 11:50 EST / بروزرسانی: 9 آوریل 2018 7:44 صبح EST

یک سه گانه جدید تنها جنگ ستارگان نیست که طی چند سال آینده به آن می رویم. برنامه ریزی شده برای سال 2018 ، بین قسمت های VIII و IX ، فیلمی prequel است که به طور کامل به بهره برداری های قبل از A New Hope از قاچاقچی شبح وار مورد علاقه همه ، هان سولو اختصاص داده شده است. اگر شما بخاطر فرار از فریاد فکر دیگری از جنگ ستارگان ، بخشیده می شوید ، به یاد داشته باشید که جورج لوکاس کمتر از یک نانو پارسک برای انجام این کار خواهد بود. بنابراین پتانسیل وجود دارد که هان سولو: قسمت اول یک کلاسیک باشد . تا زمانی که آنها این کار را درست انجام دهند. در اینجا چیزی است که امیدواریم ببینیم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها